TCM1210G-201-2P-T200 TDK
  • Part Number: TCM1210G-201-2P-T200
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: CMC 50MA 2LN 200 OHM SMD
  • Category: Common Mode Chokes
  • Status:
  • Available: 30,545
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about TCM1210G-201-2P-T200 TDK
    TCM1210G-201-2P-T200 TDK
    TCM1210G-201-2P-T200 is manufactured by TDK and is categorized in the Common Mode Chokes category. TCM1210G-201-2P-T200 is described as CMC 50MA 2LN 200 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT 6UX19X15.75 SNAPIN
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 275MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM