TCM1210-201-2P-T TDK
  • Part Number: TCM1210-201-2P-T
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: CMC 100MA 2LN 200 OHM SMD
  • Category: Common Mode Chokes
  • Status:
  • Available: 2
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about TCM1210-201-2P-T TDK
    TCM1210-201-2P-T TDK
    TCM1210-201-2P-T is manufactured by TDK and is categorized in the Common Mode Chokes category. TCM1210-201-2P-T is described as CMC 100MA 2LN 200 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by TDK
    ---> Common Mode Chokes from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Common Mode Chokes
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 3V D SIZE ALKALINE
    View
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE