TCM0806S-350-2P TDK
  • Part Number: TCM0806S-350-2P
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: CMC 100MA 2LN 35 OHM SMD
  • Category: Common Mode Chokes
  • Status:
  • Available: 63,034
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about TCM0806S-350-2P TDK
    TCM0806S-350-2P TDK
    TCM0806S-350-2P is manufactured by TDK and is categorized in the Common Mode Chokes category. TCM0806S-350-2P is described as CMC 100MA 2LN 35 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by TDK
    ---> Common Mode Chokes from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Common Mode Chokes
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    THREADED INSERT M2.5 42HP
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    ASSEMBLY KIT FOR HANDLE TYP V
    View
    Schroff
    1/4 TURN FASTENER (GREY) 100 PCS
    Wakefield-vette
    PCB HOLDER KIT 10PCS
    RR HORIZ RL 84HP HVY DRCT MNT
    Vector
    NUT SQUARE T-STRUT 4-40 25/PKG
    PCB METAL BRACKET
    EMC GASKET O-RING (1070036-B0)
    RAIL 84HP CENTER 9MM 2XMOUNT
    SCREW BL ISO7049-ST3 5X9 5-C-Z
    Vector
    PANEL FRONT 6U FOR CARD RACK
    HORIZONTAL RAIL W 10MM EXTENS