TCM0806G-151-2P-T200 TDK
  • Part Number: TCM0806G-151-2P-T200
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: CMC 50MA 2LN 150 OHM SMD
  • Category: Common Mode Chokes
  • Status:
  • More about TCM0806G-151-2P-T200 TDK
    TCM0806G-151-2P-T200 TDK
    TCM0806G-151-2P-T200 is manufactured by TDK and is categorized in the Common Mode Chokes category. TCM0806G-151-2P-T200 is described as CMC 50MA 2LN 150 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by TDK
    ---> Common Mode Chokes from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Common Mode Chokes
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 3UX21SLOT POWER BUGS
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 6U 2 CHAN VME J1/J2/J0
    View
    BACKPLANE 3U 21 CHAN UNCOMMITTED
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 3U 32BIT 5V
    BACKPLANE VME J2 21-SLOT MONO
    SLOTTED BACKPLANE
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"