TCM0403S-350-2P-T200 TDK
  • Part Number: TCM0403S-350-2P-T200
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: CMC 50MA 2LN 35 OHM SMD
  • Category: Common Mode Chokes
  • Status:
  • More about TCM0403S-350-2P-T200 TDK
    TCM0403S-350-2P-T200 TDK
    TCM0403S-350-2P-T200 is manufactured by TDK and is categorized in the Common Mode Chokes category. TCM0403S-350-2P-T200 is described as CMC 50MA 2LN 35 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by TDK
    ---> Common Mode Chokes from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Common Mode Chokes
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE 7SLOT 3U VME J1
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE VME J1 21SLOT 3U
    View
    BACKPLANE VME64X 5SLOT 6U P0
    BCKPLN CPCI R 8SLOT 3U 32BT 3.3V
    BACKPLANE VME J1 10SLOT 3U
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 3U 32BIT 5V
    BACKPLANE 4SLOT 3U VME J1
    BACKPLANE 5SLOT 3U VME J1
    Memory Protection Devices
    ZA1030-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    Memory Protection Devices
    12V PLUG AUTO W/FUSE AND GN LED