TCE1210G-900-2P TDK
  • Part Number: TCE1210G-900-2P
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: CMC 100MA 2LN 90 OHM SMD ESD
  • Category: Common Mode Chokes
  • Status:
  • Available: 15,505
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about TCE1210G-900-2P TDK
    TCE1210G-900-2P TDK
    TCE1210G-900-2P is manufactured by TDK and is categorized in the Common Mode Chokes category. TCE1210G-900-2P is described as CMC 100MA 2LN 90 OHM SMD ESD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by TDK
    ---> Common Mode Chokes from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Common Mode Chokes
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE SNAP 6LX.075"SW NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB GUIDE TAINER, COPPER, 2"
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE