TCE0806S-500-2P-T200 TDK
  • Part Number: TCE0806S-500-2P-T200
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: CMC 100MA 2LN 50 OHM SMD ESD
  • Category: Common Mode Chokes
  • Status:
  • Available: 55,877
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about TCE0806S-500-2P-T200 TDK
    TCE0806S-500-2P-T200 TDK
    TCE0806S-500-2P-T200 is manufactured by TDK and is categorized in the Common Mode Chokes category. TCE0806S-500-2P-T200 is described as CMC 100MA 2LN 50 OHM SMD ESD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    COVER FOR VERT SNAP DRAGON HLDR
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PROTECT COVER FOR 9V SNAP TERM