TCE0806S-350-2P TDK
  • Part Number: TCE0806S-350-2P
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: CMC 100MA 2LN 35 OHM SMD ESD
  • Category: Common Mode Chokes
  • Status:
  • Available: 54,880
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about TCE0806S-350-2P TDK
    TCE0806S-350-2P TDK
    TCE0806S-350-2P is manufactured by TDK and is categorized in the Common Mode Chokes category. TCE0806S-350-2P is described as CMC 100MA 2LN 35 OHM SMD ESD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V N
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAAA
    BATTERY ALKALINE 12V A23
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY ALKA 1.5V BUTTON 11.6MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA 2=2
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA 2=2
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA