PCA20EFD-U03S003 TDK
  • More about PCA20EFD-U03S003 TDK
    PCA20EFD-U03S003 TDK
    PCA20EFD-U03S003 is manufactured by TDK and is categorized in the SMPS & Switching Converter Transformers category. PCA20EFD-U03S003 is described as INDUCTOR/XFRMR 22.3UH MULTIWIND. Perfect Parts is a supplier of Transformers and other Passives.
    ---> Other parts by TDK
    ---> SMPS & Switching Converter Transformers from all manufacturers
    ---> Transformers by sub category
  • More About  SMPS & Switching Converter Transformers
    Transformers
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    Panasonic Electronic
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM