MMZ1005S182ET000 TDK
  • Part Number: MMZ1005S182ET000
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FERRITE BEAD 1.8 KOHM 0402 1LN
  • Description
    VME FRONT HORIZ RAIL 84HP HEAVY
  • Description
    RR HORIZ RL 84HP HVY INDRCT MNT
    View
    VME FRONT HORIZ RAIL 84HP LT
    REAR HORIZ RL 84HP LT INDRCT MNT
    TEST SOCKET 2MM SHORT
    PMC MEZZANINE BOARD SPACER
    Vector
    T-STRUT 20.85"X1" FOR CARD RACK
    TEST SOCKET 2MM DOUBLE SHORT
    THREADED INSERT M2.5 84HP
    PMC MEZZANINE COVER
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 6.30"