MCZ2010AH201L4T TDK
  • Part Number: MCZ2010AH201L4T
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: CMC 100MA 4LN 200 OHM SMD
  • Category: Common Mode Chokes
  • Status:
  • Available: 27,776
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about MCZ2010AH201L4T TDK
    MCZ2010AH201L4T TDK
    MCZ2010AH201L4T is manufactured by TDK and is categorized in the Common Mode Chokes category. MCZ2010AH201L4T is described as CMC 100MA 4LN 200 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by TDK
    ---> Common Mode Chokes from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Common Mode Chokes
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    MIC MEMS ANALOG OMNI -42DB
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.9KHZ 35MM
    View
    Murata
    BUZZER ELEMENT FEEDBK 2.8KHZ
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.4KHZ 27MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.7KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7.2KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.6KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6.5KHZ 20MM
    PIEZO CERAMIC BENDER 35MM 30V
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1300HZ
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 2.2KHZ
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 0.6KHZ 20V