MCZ1210AH201L2 TDK
  • Part Number: MCZ1210AH201L2
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: CMC 100MA 2LN 200 OHM SMD
  • Category: Common Mode Chokes
  • Status:
  • Available: 22,019
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about MCZ1210AH201L2 TDK
    MCZ1210AH201L2 TDK
    MCZ1210AH201L2 is manufactured by TDK and is categorized in the Common Mode Chokes category. MCZ1210AH201L2 is described as CMC 100MA 2LN 200 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HRDWR SLV BRASS PLATED 100 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    DIN RAIL ADAPTER
    View
    Schroff
    POZ SCREW M2.5X11 100 PCS
    Bud Industries
    TEM-STAT TEMPERATURE CONTROL
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    CONNECTOR H 15 F