MCZ1210AD121T002 TDK
  • Part Number: MCZ1210AD121T002
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: CMC 500MA 2LN 120 OHM SMD
  • Category: Common Mode Chokes
  • Status:
  • Available: 25,748
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about MCZ1210AD121T002 TDK
    MCZ1210AD121T002 TDK
    MCZ1210AD121T002 is manufactured by TDK and is categorized in the Common Mode Chokes category. MCZ1210AD121T002 is described as CMC 500MA 2LN 120 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by TDK
    ---> Common Mode Chokes from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Common Mode Chokes
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    SPEAKER 8OHM 1.2W TOP PORT 88DB
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    SPEAKER 8OHM 800MW TOP PORT 85DB
    View
    Cui
    SPEAKER 8OHM 2W TOP PORT 99DB
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 75DB
    Cui
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 95DB
    SPEAKER 8OHM 200MW TOP PORT 87DB
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 82DB
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 78DB
    SPEAKER 8OHM 300MW TOP PORT 87DB
    SPEAKER 8OHM 400MW TOP PORT 93DB
    SPEAKER 8OHM 300MW TOP PORT 92DB