MCZ0806AH900L2TA0G TDK
  • Part Number: MCZ0806AH900L2TA0G
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: CMC 100MA 2LN 90 OHM SMD
  • Category: Common Mode Chokes
  • Status:
  • Available: 46,424
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about MCZ0806AH900L2TA0G TDK
    MCZ0806AH900L2TA0G TDK
    MCZ0806AH900L2TA0G is manufactured by TDK and is categorized in the Common Mode Chokes category. MCZ0806AH900L2TA0G is described as CMC 100MA 2LN 90 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by TDK
    ---> Common Mode Chokes from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Common Mode Chokes
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    BOX ABS BLACK 2"L X 1.5"W
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    BOX ABS BLACK 1.55"L X 1.55"W
    View
    CHASS BOT PLATE ALUM 8 X 12 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 10 X 12 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 10 X 14 NAT
    Phoenix Contact
    LOWER HOUSING W/SNAPON FOOT
    CHASS BOT PLATE ALUM 7 X 12 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 4 X 6 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 9.5 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE