MCZ0806AH500L2TA0G TDK
  • Part Number: MCZ0806AH500L2TA0G
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: CMC 100MA 2LN 50 OHM SMD
  • Category: Common Mode Chokes
  • Status:
  • More about MCZ0806AH500L2TA0G TDK
    MCZ0806AH500L2TA0G TDK
    MCZ0806AH500L2TA0G is manufactured by TDK and is categorized in the Common Mode Chokes category. MCZ0806AH500L2TA0G is described as CMC 100MA 2LN 50 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by TDK
    ---> Common Mode Chokes from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Common Mode Chokes
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    16POS ELECTRONIC HOUSING KIT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    PANEL PLASTIC 10.51X6.69X.13"
    View
    Bopla Enclosures
    BATTERY COMPARTMENT 1(9V)OR2(AA)
    Schroff
    FRONT PANEL KIT 3U 4HP VME
    Bud Industries
    CHASS BOT PLATE ALUM 8 X 10 NAT
    Phoenix Contact
    BASE ELEMENT W/ SNAP FOOT 35MM
    BASE ELEMENT W/SNAP FOOT 35MM
    BASE ELEMENT W/O SNAP FOOT 35MM
    ELECTRONIC BOARD BASE
    ELECTRONIC BOARD BASE
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM