LGJ45B-220-2P-TL003 TDK
  • Part Number: LGJ45B-220-2P-TL003
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: CMC 200MA 2LN 500OHM SMD AECQ200
  • Category: Common Mode Chokes
  • Status:
  • Available: 8,400
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about LGJ45B-220-2P-TL003 TDK
    LGJ45B-220-2P-TL003 TDK
    LGJ45B-220-2P-TL003 is manufactured by TDK and is categorized in the Common Mode Chokes category. LGJ45B-220-2P-TL003 is described as CMC 200MA 2LN 500OHM SMD AECQ200. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by TDK
    ---> Common Mode Chokes from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Common Mode Chokes
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    Panasonic Electronic
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE