FK28X7R1H223K TDK
  • Part Number: FK28X7R1H223K
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: CAP CER 0.022UF 50V X7R RADIAL
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 23,488
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    SLOTTED BACKPLANE
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    View
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"