FK28X7R1E104K TDK
  • Part Number: FK28X7R1E104K
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: CAP CER 0.1UF 25V X7R RADIAL
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 4,362
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    WAX PROTECTION
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    EMC
    View
    Mallory Sonalert
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    Mallory Sonalert
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK