FK28X7R1C474K TDK
  • Part Number: FK28X7R1C474K
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: CAP CER 0.47UF 16V X7R RADIAL
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 1,781
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    View
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"