FK28C0G2A391J TDK
  • Part Number: FK28C0G2A391J
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: CAP CER 390PF 100V C0G RADIAL
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 3,888
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE