FK28C0G1H470J TDK
  • Part Number: FK28C0G1H470J
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: CAP CER 47PF 50V C0G RADIAL
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 13,832
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    BASE ELEMENT W/O SNAP FOOT 35MM
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    ELECTRONIC BOARD BASE
    View
    ELECTRONIC BOARD BASE
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1558/1558-TF
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1564
    Schroff
    FRNT PNL KIT 3U 4HP CPCI-VME64X