FK28C0G1H392J TDK
  • Part Number: FK28C0G1H392J
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: CAP CER 3900PF 50V C0G RADIAL
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 4,514
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK FRAME KIT VME 3UX160MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    View
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH