FK28C0G1H2R2C TDK
  • Part Number: FK28C0G1H2R2C
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: CAP CER 2.2PF 50V C0G RADIAL
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 5,281
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 3U 32BIT 5V
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE 4SLOT 3U VME J1
    View
    BACKPLANE 5SLOT 3U VME J1
    Memory Protection Devices
    ZA1030-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    Memory Protection Devices
    12V PLUG AUTO W/FUSE AND GN LED