FK28C0G1H270J TDK
  • Part Number: FK28C0G1H270J
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: CAP CER 27PF 50V C0G RADIAL
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 6,457
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"