FK28C0G1H101J TDK
  • Part Number: FK28C0G1H101J
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: CAP CER 100PF 50V C0G RADIAL
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 17,369
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    BELT/POCKET CLIP HANDHELD BLACK
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    FERRULE RND HANDLE .156"THR ALUM
    View
    Phoenix Contact
    DIN RAIL ADAPTER
    Schroff
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    Schroff
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"