FK26X7R2E683K TDK
  • Part Number: FK26X7R2E683K
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: CAP CER 0.068UF 250V X7R RADIAL
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 2,600
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    SUBRACK ECO 3U/84HP/175 MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 475MM
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM
    Vector
    3U REAR ANGLES 1 SET
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM