FK26X7R2A334K TDK
  • Part Number: FK26X7R2A334K
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: CAP CER 0.33UF 100V X7R RADIAL
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 3,527
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    View
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE