FK24X7R1C684K TDK
  • Part Number: FK24X7R1C684K
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: CAP CER 0.68UF 16V X7R RADIAL
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 3,689
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19"3U 84HP 175MM
    View
    Vector
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    Vector
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS