FK22X7R1H475K TDK
  • Part Number: FK22X7R1H475K
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: CAP CER 4.7UF 50V X7R RADIAL
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 1,794
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    View
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    View
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"