FK22X7R1H225K TDK
  • Part Number: FK22X7R1H225K
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: CAP CER 2.2UF 50V X7R RADIAL
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 14,656
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    3U REAR ANGLES 1 SET
    View
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    Vector
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM