FK20X7R1E475K TDK
  • Part Number: FK20X7R1E475K
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: CAP CER 4.7UF 25V X7R RADIAL
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 3,227
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    ELECTRONIC BOARD BASE
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    View
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1558/1558-TF
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1564
    Schroff
    FRNT PNL KIT 3U 4HP CPCI-VME64X
    ELECTRONIC BOARD BASE