FK20X5R1C226M TDK
  • Part Number: FK20X5R1C226M
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: CAP CER 22UF 16V X5R RADIAL
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 3,923
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE