FK18X7R1H683K TDK
  • Part Number: FK18X7R1H683K
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: CAP CER 0.068UF 50V X7R RADIAL
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 1,919
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    PANEL INTERNAL 10.4" X 14.3"
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    PANEL PHENOLIC 5 1/4X6 3/4" BLK
    View
    Bud Industries
    PANEL PLASTIC 6.3X9.9" FOR NB
    Phoenix Contact
    HOUSING UPPER PART PRINT CIR
    Phoenix Contact
    ELECTRONIC HOUSING BASE
    PANEL PLASTIC 4.9X4.9" FOR NB
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE