FK18X7R1H472K TDK
  • Part Number: FK18X7R1H472K
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: CAP CER 4700PF 50V X7R RADIAL
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 2,228
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD STR CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V WIRE LDS
    View
    CORD STR W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR W/LED 3A FUSE RA PLUG
    AUTO PLUG 12VOLT WITH 20AMP FUSE
    AUTO 12V SOCKET W/MARINE
    SOCKET 12V AUTO W/SAFETY CAP