FK18X7R1H153K TDK
  • Part Number: FK18X7R1H153K
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: CAP CER 0.015UF 50V X7R RADIAL
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 4,077
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    View
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"