FK18C0G1H272J TDK
  • Part Number: FK18C0G1H272J
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: CAP CER 2700PF 50V C0G RADIAL
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 2,633
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATTERY 2/3A AA LEAF
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    RETAINER COIN CELL SMD
    View
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN
    Memory Protection Devices
    CR1220, 1225 BATTERY RETAINER W/
    HOLDER COIN CELL ML414 SMD
    Keystone Electronics
    SMT HOLDER FOR 20MM CELL