FK18C0G1H221J TDK
  • Part Number: FK18C0G1H221J
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: CAP CER 220PF 50V C0G RADIAL
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 4,847
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    PNL 3U 4HP (ANODZD UNTRTD EDG)
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    PMC EMC GASKET O RING
    View
    Wakefield-vette
    MICRO-SWITCH MOUNTING CLIP 10PCS
    THREADED INSERT M2.5 42HP
    Wakefield-vette
    ASSEMBLY KIT FOR HANDLE TYP V
    1/4 TURN FASTENER (GREY) 100 PCS
    PCB HOLDER KIT 10PCS
    RR HORIZ RL 84HP HVY DRCT MNT
    Vector
    NUT SQUARE T-STRUT 4-40 25/PKG
    PCB METAL BRACKET
    EMC GASKET O-RING (1070036-B0)
    RAIL 84HP CENTER 9MM 2XMOUNT