FK16X7R1H684K TDK
  • Part Number: FK16X7R1H684K
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: CAP CER 0.68UF 50V X7R RADIAL
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 3,302
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT 6UX19X15.75 SNAPIN
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 275MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM