FK16X7R1H105K TDK
  • Part Number: FK16X7R1H105K
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: CAP CER 1UF 50V X7R RADIAL
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 34,642
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 415MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
    SUBRACK FOR 19"3U 84HP 175MM
    Vector
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    Vector
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS