FK11X7R1H335K TDK
  • Part Number: FK11X7R1H335K
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: CAP CER 3.3UF 50V X7R RADIAL
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 7,412
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    PANEL PLASTIC 6.3X9.9" FOR NB
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    HOUSING UPPER PART PRINT CIR
    View
    Phoenix Contact
    ELECTRONIC HOUSING BASE
    Bud Industries
    PANEL PLASTIC 4.9X4.9" FOR NB
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE