CS11ZU2GA472MANKA TDK
  • Part Number: CS11ZU2GA472MANKA
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: CAP CER 4700PF 300VAC Z5U RADIAL
  • Category: Ceramic Capacitors
  • Status:
  • Available: 1,749
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    SLOTTED BACKPLANE
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    View
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"