CLF6045T-6R8N-CA TDK
  • Part Number: CLF6045T-6R8N-CA
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 6.8UH 2.9A 35.1 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CLF6045T-6R8N-CA TDK
    CLF6045T-6R8N-CA TDK
    CLF6045T-6R8N-CA is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. CLF6045T-6R8N-CA is described as FIXED IND 6.8UH 2.9A 35.1 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    View
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE