CLF6045T-4R7N TDK
  • Part Number: CLF6045T-4R7N
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 4.7UH 3.2A 23 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 5,117
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CLF6045T-4R7N TDK
    CLF6045T-4R7N TDK
    CLF6045T-4R7N is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. CLF6045T-4R7N is described as FIXED IND 4.7UH 3.2A 23 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATT W/TAB NEG SPRG A/AA
    View
  • Manufacturer Name
    Linx Tech
  • Description
    RETAINER BATT CR2025/2032 PC PIN
    View
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN
    Harwin
    HOLDER BATT COIN 12.5X2.5MM SMD
    Memory Protection Devices
    SPRING CONTACT HEAVY DUTY AA
    Memory Protection Devices
    BATTERY CONTACT AA SIZE
    BATTERY CLIP
    Keystone Electronics
    BATT SNAP ON A/AA CONTACTS
    BATTERY CONT NEG SIDE AA/N PCB
    CLIP BATT AAAA/AAA/N STEEL
    POSITIVE ENCLOSURE CONTACT- 20MM