CLF6045T-470M-D TDK
  • Part Number: CLF6045T-470M-D
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 47UH 1.3A 130 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 23,484
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CLF6045T-470M-D TDK
    CLF6045T-470M-D TDK
    CLF6045T-470M-D is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. CLF6045T-470M-D is described as FIXED IND 47UH 1.3A 130 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 475MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM
    View
    Vector
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    3U REAR ANGLES 1 SET
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    Vector
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM