CLF6045T-3R3N-H TDK
  • Part Number: CLF6045T-3R3N-H
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 3.3UH 3.5A 19 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 5,555
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CLF6045T-3R3N-H TDK
    CLF6045T-3R3N-H TDK
    CLF6045T-3R3N-H is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. CLF6045T-3R3N-H is described as FIXED IND 3.3UH 3.5A 19 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.