CLF6045T-2R2N-D TDK
  • Part Number: CLF6045T-2R2N-D
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 2.2UH 4A 15 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 6,720
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CLF6045T-2R2N-D TDK
    CLF6045T-2R2N-D TDK
    CLF6045T-2R2N-D is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. CLF6045T-2R2N-D is described as FIXED IND 2.2UH 4A 15 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITH 3V 5MAH COIN 6.8MM
    View
  • Manufacturer Name
    Seiko Inst
  • Description
    BATTERY LITH 3V 1MAH COIN 4.8MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM