CLF6045T-220M-D TDK
  • Part Number: CLF6045T-220M-D
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 22UH 1.7A 78 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 2,213
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CLF6045T-220M-D TDK
    CLF6045T-220M-D TDK
    CLF6045T-220M-D is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. CLF6045T-220M-D is described as FIXED IND 22UH 1.7A 78 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.