CLF6045T-1R5N TDK
  • Part Number: CLF6045T-1R5N
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 1.5UH 4.2A 13 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 5,251
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CLF6045T-1R5N TDK
    CLF6045T-1R5N TDK
    CLF6045T-1R5N is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. CLF6045T-1R5N is described as FIXED IND 1.5UH 4.2A 13 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by TDK
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 75DB
    View
  • Manufacturer Name
    Cui
  • Description
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 95DB
    View
    Cui
    SPEAKER 8OHM 200MW TOP PORT 87DB
    Pui Audio
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 82DB
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 78DB
    SPEAKER 8OHM 300MW TOP PORT 87DB
    SPEAKER 8OHM 400MW TOP PORT 93DB
    SPEAKER 8OHM 300MW TOP PORT 92DB