CLF6045T-1R0N TDK
  • Part Number: CLF6045T-1R0N
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 1UH 4.5A 11 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 5,579
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CLF6045T-1R0N TDK
    CLF6045T-1R0N TDK
    CLF6045T-1R0N is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. CLF6045T-1R0N is described as FIXED IND 1UH 4.5A 11 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.