CLF6045T-151M-D TDK
  • Part Number: CLF6045T-151M-D
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 150UH 600MA 480 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 7,829
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CLF6045T-151M-D TDK
    CLF6045T-151M-D TDK
    CLF6045T-151M-D is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. CLF6045T-151M-D is described as FIXED IND 150UH 600MA 480 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by TDK
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 10.5V AASIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V C SIZE ALKALINE